KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
w ślad za decyzją Ministerstwa Zdrowia oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informujemy, iż ograniczenia dotyczące organizacji imprez z udziałem publiczności zostają podtrzymane do 11 kwietnia 2020 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wprowadzamy-nowe-zasady-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-koronawirusem

http://lubuskie.pl/news/26900/806/Uwaga-Rzad-wprowadza-nowe-restrykcje/d,news-bootstrap/

O powyższym komunikacie powiadomiliśmy Organizatorów Etapów Powiatowych Programu PRO ARTE 2020.

Prosimy o śledzenie informacji na stronach Organizatorów Etapów Powiatowych, na których zostaną umieszczone wiadomości dotyczące realizacji przeglądów powiatowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości w sprawie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego zapraszamy do kontaktu pod nr 502 111 358 lub prosimy śledzić informacje pod tym linkiem.

W przypadku pytań lub wątpliwości w sprawie Lubuskiego Festiwalu Piosenki zapraszamy do kontaktu pod nr 501 577 450 lub prosimy śledzić informacje pod tym linkiem.

W przypadku pytań lub wątpliwości w sprawie Lubuskiego Konkursu Plastycznego zapraszamy do kontaktu pod nr 512 037 230.

Zmianie uległy również terminy przeglądów Lubuskiej Gali Teatralnej i Lubuskiej Gali Tanecznej. Wszystkie informacje znajdą Państwo pod linkami:

Lubuska Gala Teatralna

Lubuska Gala Taneczna

Pozdrawiamy!

PROGRAM PROMOCJI TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY

Jest realizowany w województwie lubuskim przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury. Wspiera edukację kulturalną dzieci i młodzieży uczęszczających do lubuskich szkół.

Jego celem jest diagnoza, integracja i promocja najciekawszych zjawisk kulturowych amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja osób i instytucji współrealizujących program.

Do udziału w programie PRO ARTE zapraszamy każdego, kto działa w placówce oświatowej lub kulturalnej, a chciałby zaprezentować się szerszej publiczności.

Program ma strukturę wieloetapową, a jego zasady określają regulaminy poszczególnych części: Lubuskie Spotkania Jasełkowe, Lubuski Festiwal Piosenki, Lubuska Gala Teatralna, Lubuska Gala Taneczna, Lubuski Konkurs Recytatorski, Lubuski Konkurs Plastyczny.

Jeśli śpiewasz, tańczysz, recytujesz, malujesz lub interesuje Cię teatr program PRO ARTE jest właśnie dla Ciebie.

DZIAŁANIA