POWIAT GORZOWSKI

Przegląd powiatowy powiat gorzowski – Lubuski Konkurs Plastyczny

W II kategorii wiekowej:

Wyróżnienie:

  1. Gabriela Korzeniewska, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Idalia Pawłowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Konstytucji 3 Maja w Kostrzynie nad Odrą

  2. Lilianna Głogowska, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie

  3. Klaudia Łopato, Szkoła Podstawowa w Stawie

Wyróżnienie:

  1. Wiktoria Kruszewska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie

  2. Malwina Muzaj, Szkoła Podstawowa w Stawie

  3. Szkoła Podstawowa w Wawrowie im. Sybiraków

  4. Karolina Brzezińska, Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku

  5. Patrycja Michnikowska, Szkoła Podstawowa w Wawrowie im. Sybiraków

POWIAT KROŚNIEŃSKI

Przegląd powiatowy powiat krośnieński – Lubuski Konkurs Plastyczny

 W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Martyna Lemiesz, SP im. K. Makuszyńskiego w Gronowie

  2. Szymon Będkowski, SP w Wężowiskach

  3. Nikodem Ambroziak, SP w Wężowiskach

Wyróżnienia:

  1. Marcel Bogulak, SP im. K. Makuszyńskiego w Gronowie

W II kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Aleksandra Front, SP im. K. Makuszyńskiego w Gronowie

  2. Olesia Denysova, ZSP w Dąbiu

  3. Mia Miśkiewicz, ZSP w Dąbiu

Wyróżnienia:

  1. Zofia Prokopowicz, ZSP w Dąbiu

  2. Hanna Polot, ZSP w Dąbiu

  3. Grzegorz Lorenz, ZSP w Dąbiu

  4. Inga Kuliugowska, ZSP w Dąbiu

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Zuzanna Struś, SP im. K. Makuszyńskiego w Gronowie

Wyróżnienia:

  1. Julia Karnicka, ZSP w Dąbiu

  2. Samanta Taciak, ZSP w Dąbiu

  3. Justyna Hrenczewska, ZSP w Dąbiu

  4. Kornelia Satała, SP im. K. Makuszyńskiego w Gronowie

W IV kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Amelia Jatkowska, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Władysława Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim

POWIAT MIĘDZYRZECKI

Wyniki już niedługo!

POWIAT NOWOSOLSKI

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Miasteczku – Lubuski Konkurs Plastyczny

w I kategorii wiekowej:

  1. Hannę Wiśniewską SP 3 w Nowej Soli

w II kategorii wiekowej:

  1. Aurelię Andrzejewską – SP 2 w Nowej Soli

  2. Karolinę Haniszewską – Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowej Soli

w III kategorii wiekowej:

  1. Marię Śmigielską – Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowej Soli

  2. Maję Sromicką – SP 3 w Nowej Soli

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

  1. Miriam Babij – Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowej Soli

  2. Paulinę Kaźmierczak – Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowej Soli

  3. Martę Szfirską – SP 2 w Nowej Soli

w II kategorii wiekowej:

  1. Jonasza Łuszczak – SP 3 w Nowej Soli

  2. Nadię Kotowską – SP 2 w Nowej Soli

  3. Laurę Wijatkowską – Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowej Soli

  4. Nicolę Rothe – SP 2 w Nowej Soli

w III kategorii wiekowej:

  1. Sandrę Wieliczko – Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowej Soli

  2. Weronikę Wesołowską – SP 2 w Nowej Soli

POWIAT SŁUBICKI

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury – Lubuski Konkurs Plastyczny

I kategoria wiekowa:

Nominacje:

  1. Natalia Dutkowska, Galeria OKNO, Słubice

  2. Boaz Guść, Miejski Dom Kultury w Ośnie Lubuskim

 Wyróżnienie:

Karina Zwierzchaczewska, Galeria OKNO, Słubice

II kategoria wiekowa:

 Nominacje:

  1. Uliana Niedozhdii, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

  2. Pola Klimaszewska, Galeria OKNO, Słubice

  3. Ronja Guść, Miejski Dom Kultury w Ośnie Lubuskim

 Wyróżnienia:

  1. Sofiia Pikus, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

  2. Liwia Maśluk, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

  3. Lucyna Jabłońska, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

III kategoria wiekowa:

 Nominacje:

  1. Maria Sobiegraj, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

  2. Iga Kusz, Galeria OKNO, Słubice

  3. Maciej Piechowiak, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

  4. Julia Makarska, Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Słubicach

 Wyróżnienia:

  1. Julia Fabiszewska, Galeria OKNO, Słubice

  2. Nadia Szewczyk, Szkoła Podstawowa w Kunowicach

  3. Oskar Sauś, Galeria OKNO, Słubice

IV kategoria wiekowa:

 Nominacje:

  1. Maria Grochoła, Galeria OKNO, Słubice

  2. Zuzanna Balicka, Galeria OKNO, Słubice

  3. Andriana Zheliazko, Galeria OKNO, Słubice

 Wyróżnienie:

  1. Magdalena Rajewicz, Galeria OKNO, Słubice

POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI

Przegląd powiatowy powiat strzelecko-drezdenecki– Lubuski Konkurs Plastyczny

W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Julia Jankowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich

W II kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Agata Dymek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Magdalena Grochała, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zwierzynie

  2. Amelia Burg, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku

Wyróżnienia:

  1. Joanna Tokarska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku

W IV kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Hanna Dębska, Zespół Szkół w Drezdenku

POWIAT SULĘCIŃSKI

Przegląd powiatowy lubuskiego konkursu plastycznego powiat sulęciński:

W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Emila Szydłowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubniewicach

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Stanisław Cybulski, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

Lubuski Konkurs Plastyczny – Przegląd powiatowy powiat świebodziński:

W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Bartosz Nowakowski, Zespół Edukacyjny nr1 w Świebodzinie

W II kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Zuzanna Macoch, Zespół Edukacyjny nr1 w Świebodzinie

  2. Maria Wełyczuk, Zespół Edukacyjny nr1 w Świebodzinie

  3. Adam Golimento, Zespół Edukacyjny nr1 w Świebodzinie

  4. Jagna Iwachów, Pracownia Artystyczna Kulturka w Świebodzinie

Wyróżnienia:

  1. Alicja Obara, Zespół Edukacyjny nr1 w Świebodzinie

W IV kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Anna Liera, Pracownia Artystyczna Kulturka w Świebodzinie

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

Trzebiechowski Ośrodek Kultury im. Tadeusza Wojtera w Trzebiechowie – Lubuski Konkurs Plastyczny

 W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Wojciech Inda, Szkoła Podstawowa w Słonem im. Bartłomieja Pitiscusa

  2. Tytus Senyk, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

Wyróżnienie:

  1. Iga Przybylska, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

  2. Matviy Khromichkin, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

  3.  Lena Jurewicz, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim

W II kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Lena Jarosiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

  2. Wiktoria Zienowicz, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

Wyróżnienia:

  1. Zofia Gadzała, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

  2. Leon Senyk, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

  3. Aurelia Moszonka, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Julia Szymczak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

Wyróżnienia:

  1.  Dorota Cupak, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

  2. Lena Brzezińska, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

POWIAT WSCHOWSKI

LUBUSKI KONKURS PLASTYCZNY – Powiat wschowski

W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Adam Jon, SCKiW – Dom Kultury w Ciosańcu

  2. Maja Bednarczyk, Szkoła Podstawowa w Starym Strączu

  3. Maja Łoś, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osowej Sieni

Wyróżnienia:

  1. Krzysztof Malcher, SCKiW – Dom Kultury w Ciosańcu

W II kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Antonina Ławecka, SCKiW – Dom Kultury w Ciosańcu

  2. Maria Bakinowska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House w Sławie

Wyróżnienia:

  1. Lena Poddenek-Żuraw, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Selena Radziuk, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie

  2. Kornelia Kuźma, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie

  1. Antoni Kańkowski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House w Sławie

Wyróżnienia:

  1. Paulina Rolla, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie

POWIAT ŻAGAŃSKI

Wyniki już niedługo!

POWIAT ŻARSKI

Lubuski konkurs plastyczny – powiat żarski

W I kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Mikołaj Cieśliński, Żarski Dom Kultury

  2. Gabriela Gawura, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarach

  3. Jagoda Pomierny, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarach

Wyróżnienie:

  1. Jagoda Borkowska, Żarski Dom Kultury

  2. Pola Lech-Nazaruk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Lubsku

W II kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Natalia Zielińska, Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

  2. Karol Solich, Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

  3. Alicja Zarzyka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Lubsku

Wyróżnienia:

  1. Laura Szkolnik, Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

  2. Laura Kiepas, Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

  3. Julia Gretkierewicz, Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

  4. Luana Uchman, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Ilona Zakharova, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

  2. Joanna Uchman, Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach

  3. Aleksandra Uchman, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach

Wyróżnienia:

  1. Aleksandra Przygocka, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku

  2. Dobrochna Brzozowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku

  3. Michał Koziński, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach

  4. Sandra Partyka, Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

W IV kategorii wiekowej:

Wyróżnienia:

  1. Julia Staniszewska, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku

  2. Kamila Polcyn, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku

MIASTO ZIELONA GÓRA

Przegląd powiatowy miasto Zielona Góra – Lubuski Konkurs Plastyczny

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Anastasia Mazur, PSP nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

  2. Julia Ociepka, PSP nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

W IV kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Maria Tomczyk, CKZiU nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze

  2. Pola Szandurska, CKZiU nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze

  3. Julia Piasecka, RCAK w Zielonej Górze

  4. Aleksandra Cybulska, V LO im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze

Wyróżnienia:

  1. Dominika Muniak, CKZiU nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze

MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI

Przegląd powiatowy miasto Gorzów Wlkp. Lubuskiego Konkursu Plastycznego

W III kategorii wiekowej:

Nominacje:

  1. Oliwia Bogusławska, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Gorzowie Wlkp.

Skip to content