Sienkiewicza 11

65-431 Zielona Góra
sekretariat@rcak.pl

Pon - Pt 8:00 - 16:00

Realizacja Programu Bardzo Młoda Kultura w woj. lubuskim nabiera tempa!

Zgodnie z Harmonogramem 4 sierpnia br. w Regionalnym Centrum Animacji Kultury (RCAK) zebrała się Komisja weryfikująca Wnioski Aplikacyjne Partnerów. Wybrano siedmiu spośród nich, a zakładając, że każdy ma minimum 3 podmioty zaangażowane w realizację działań na rzecz młodzieży (wymóg regulaminowy), mamy pewność, że 21 lokalnych organizacji włączy się w działania RCAK !

 Od warsztatów po spotkania na poziomie lokalnym- DZIEJE SIĘ ! 🙂

 

BMK z Małomickim Ośrodkiem Kultury!

Małomicki Ośrodek Kultury zorganizował warsztaty z fotografią w Szkole Podstawowej w Chichach w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.
Uczestnicy tych warsztatów mieli unikalną okazję poznać tajniki fotografii oraz zdobyć wiele praktycznych wskazówek.
 
W najbliższym czasie, młodzież ze Szkoły Podstawowej w Małomicach planuje wyruszyć do Teatru Lubuskiego, gdzie czeka na nich fascynująca podróż przez świat teatru.
W przyszłości planowane są warsztaty muzyczne oraz warsztaty nauki obsługi nagłośnienia cyfrowego.
 
 

Niezwykłe Warsztaty Fotograficzne "Migawki Sławy"!

Z przyjemnością dzielimy się informacją o wyjątkowym wydarzeniu, które odbyło się dzięki Sławskiemu Centrum Kultury i Wypoczynku. Miłośnicy fotografii mieli okazję uczestniczyć w inspirujących warsztatach fotograficznych.

Młodzi pasjonaci fotografii wyruszyli w plener, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów doskonalili swoje umiejętności. To nie tylko nauka tajników fotografii, ale także rozwijanie kreatywności i odkrywanie własnego stylu.

 

Skip to content