Grzegorz Żołędziewski jest przedsiębiorcą, wizjonerem i strategiem rozwoju firm, mentorem i coachem w obszarze życia i biznesu.
 
Osobista misja Grzegorza to wspieranie ludzi w odnalezieniu swojej życiowej i biznesowej drogi, w oparciu o wartości, potrzeby i priorytety.
Jest autorem metody i portalu Why.
 
Specjalizuje się w rozwoju kompetencji przywódczych, opartych na kulturze wartości, oraz w tworzeniu kompletnych strategii rozwoju, w zgodzie z wewnętrznymi wartościami i potrzebami.
Od 2017 roku rozwija swoją firmę doradczą WHY Business Consulting.
 
Wcześniej, przez 25 lat zdobywał doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi firmami, na stanowiskach prezesów, członków zarządu, dyrektorów administracyjnych, finansowych i IT. Firmy z którymi pracował pochodzą z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Niemiec, Europy południowo-wschodniej oraz Azji.

Wśród nich jest Associated British Foods plc, czołowy brytyjski koncern spożywczy i odzieżowy (Primark), dla którego Grzegorz przez 10 lat współzarządzał europejską częścią biznesu AB World Foods. Wcześniej, przez 6 lat budował i współ zarządzał firmą Euroveder z francuskiej grupy Saint-Gobain, światowego lidera produkcji szkła i w branży materiałów budowlanych.
 
 
Największe efekty współpracy z Grzegorzem uzyskują przedsiębiorcy i liderzy, dla których jego bogata wiedza, międzynarodowe doświadczenie i praktyczne narzędzia są tym, czego potrzebują do rozwoju i poprawy efektywności swoich firm, oraz zwiększenia motywacji i zaangażowania zespołów.
 
 
Na codzień Grzegorza cechuje wrodzona skłonność do kwestionowania status-quo i szukania efektywniejszych rozwiązań, oraz olbrzymia pasja i nieskończone zasoby energii, którymi zaraża swoich klientów :)))
 
 
Więcej o biznesowej karierze Grzegorza Żołędziewskiego na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/gzoledziewski/
Skip to content