Lubuska Akademia Liderek to wyjątkowy projekt realizowany przez Kobiety w Centrum – spotkanie kobiet z danego regionu, 2 dni wspólnej pracy, warsztatów i podnoszenia kompetencji; zajęcia z najlepszymi trenerami w Polsce.

Akademia ma za zadanie:

– integrować środowiska kobiece,

– umożliwić wymianę doświadczeń,

– podnosić kwalifikacje,

– rozwijać kompetencje liderskie,

– wyrównywać szansę,

– promować profilaktykę zdrowotną.

 

Akademia Liderek to 2 dni warsztatów, podczas których każda z uczestniczek Akademii będzie podnosiła swoje kompetencje oraz dzieliła się swoimi dobrymi praktykami z innymi kobietami. Tematy przewodnie to: przedsiębiorczość, polityka oraz działalność społeczna.

Akademia to okazja do rozmów, spotkań, a w szczególności do rozwijania swoich kompetencji liderskich i aktywności w życiu publicznym.

Lubuska Akademia Liderek będzie prowadzona przez specjalistów, ekspertów, prawników, dziennikarzy w formie wykładów i warsztatów, których głównymi tematami będą: wspieranie przedsiębiorczości wśród kobiet oraz rozwój osobisty ukierunkowany na osiągnięcie sukcesu. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz Rzecznika Praw Obywatelskich.

 

Prezeska ogólnopolskiego stowarzyszenia Kobiety w Centrum – Magdalena Sobkowiak-Czarnecka

Prezeska oddziału lubuskiego Kobiety w Centrum – Anna Komar

 

Partner medialny LAL: Radio ESKA

Lokalni Partnerzy LAL: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze, Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego, Bank Spółdzielczy w Kożuchowie,  firma Contact Sprzątanie w Sulęcinie

 

 

Patronaty i partnerzy

Patronat honorowy: Komisja Europejska

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Obywatelski 

Patronat: Fundacja Onkocafe 

Patronat: twojstyl.pl 

Partner: Fundacja Konrada Adenauera 

Partner: WP LAW Kancelaria Prawna Woźniccy & Partners SP.J.

Partner szkoleniowy: Szkoła Liderów

 

Dodatkowe informacje o stowarzyszeniu dostępne są na:

Skip to content