Z wielką radością ogłaszamy, że nasz projekt, „Rozbudowa i nadbudowa budynku Regionalnego Centrum Animacji Kultury, wraz z restauracją zabytkowego parku”, zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Fundusze Europejskie warte zachodu” w kategorii „Atrakcyjny region”.

 Choć emocje wciąż są żywe, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia strony www.fewartezachodu.pl, poświęconej temu wyjątkowemu wydarzeniu. Na stronie znajdą Państwo informacje dotyczące projektów nominowanych i nagrodzonych, które dostępne są w zakładce „finaliści konkursu”. Ponadto, znajdą Państwo publikację, w której szczegółowo opisujemy 15 projektów finałowych oraz filmy przedstawiające pięciu najlepszych beneficjentów.

Dodatkowo, zachęcamy do wspólnego powrotu do wspomnień związanych z 11 ekscytującymi spotkaniami w różnych powiatach. Na stronie dostępne są krótkie opisy i galerie zdjęć z tych wydarzeń, co pozwoli Państwu przypomnieć sobie te niezwykłe chwile.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony www.fewartezachodu.pl i podzielenia się z nami emocjami związanymi z konkursem oraz osiągnięciami beneficjentów funduszy europejskich.

 

Skip to content