Sienkiewicza 11

65-431 Zielona Góra
sekretariat@rcak.pl

Pon - Pt 8:00 - 16:00


Regionalny Maraton Taneczny – Razem Wprowadzamy Wibracje Radości!

Wspaniała energia, setki uśmiechów i niezapomniane chwile tańca – Regionalny Maraton Taneczny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!

Nie możemy się nadziwić, że ponad setka z Was przyjęła nasze zaproszenie do udziału w Regionalnym Maratonie Tanecznym! Już podczas zgłoszeń zalały nas miłe komentarze, które dodatkowo rozgrzały atmosferę. Wasze zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że Centrum Kreatywnej Kultury tętniło pozytywną energią!

Sobotni dzień był pełen niesamowitych momentów! Spotkaliśmy się z falą uśmiechów na Waszych twarzach, a pokazywane przez Was umiejętności taneczne robiły wrażenie. Każdy z Was wnosił coś wyjątkowego do tego wydarzenia, tworząc niezapomniane chwile tanecznej magii.

Regionalny Maraton Taneczny to nie tylko czas na taniec i ruch, ale także na integrację między pokoleniami! Dumni jesteśmy, że mogliśmy gościć wszystkich, niezależnie od wieku, tworząc atmosferę pełną pozytywnych relacji i wspólnych emocji.

Choć to było nasze pierwsze podejście, już teraz możemy z radością ogłosić, że Regionalny Maraton Taneczny stanie się stałym punktem kulturalnej mapy województwa lubuskiego! Planujemy uczynić to wydarzenie cyklicznym, abyście mogli cieszyć się tańcem, ruchem i wspólną radością regularnie.

Dziękujemy Wam wszystkim za niezapomniany Regionalny Maraton Taneczny!

Niech taniec będzie zawsze naszym wspólnym językiem!

 

 
Skip to content