Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat krośnieński

 

26.05.2021
Po obejrzeniu prac 20 Uczestników, Rada Artystyczna w składzie:

Marika Szwal
Joanna Nau
Piotr Frąckowiak

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Lena Molka – Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
– Zofia Karasińska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie
– Hanna Poświata – Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie

w II kategorii wiekowej:

– Nela Leśko –  Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
– Marta Olszyna – Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
– Emilia Baturo – Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy

w III kategorii wiekowej:
– Malwina Druchlińska – Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
– Wiktoria Lebiedzińska – Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Aleksandra Węgrzycka – Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie
– Blanka Tracz  – Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie
– Alan Skrycki  – Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie

w III kategorii wiekowej:
– Olga Molka – Zespół Edukacyjny – Szkoła Podstawowa w Osiecznicy


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat gorzowski

 

26.05.2021
Rada Artystyczna w składzie:

Marika Szwal
Joanna Nau
Piotr Frąckowiak

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Alicja Szlingert – Szkoła Podstawowa w Lubiszynie
– Amanda Dunal – – Szkoła Podstawowa w Lubiszynie
– Kaja Zinyk – Szkoła Podstawowa w Lubiszynie

w II kategorii wiekowej:

– Sandra Prima – Szkoła Podstawowa w Baczynie
– Lilianna Głogowska – Szkoła Podstawowa w Baczynie

w III kategorii wiekowej:
– Wiktoria Kołodziej – Szkoła Podstawowa w Jeninie

oraz wyróżnić:

w II kategorii wiekowej:

– Agata Wolańska – Szkoła Podstawowa w Jeninie
– Nikola Gajda – Szkoła Podstawowa w Baczynie
– Fabian Glazer – osoba prywatna

w III kategorii wiekowej:
– Marcelina Majewska – osoba prywatna

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat strzelecko-drezdenecki

 

25.05.2021
Rada Artystyczna w składzie:

Sylwia Czupryńska-Peszel
Małgorzata Klijewska
Joanna Nau

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Zofia Baran, Szkoła Podstawowa w Niegosławiu
– Antoni Szymura, Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie
– Marta Kurek, Centrum Promocji Kultury w Drezdenku

w II kategorii wiekowej:

– Amelia Bury, Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
– Michalina Gembarowska, Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
– Nadia Gajdamowicz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Drezdenku

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Maria Rachańska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Drezdenku
– Anna Rzeźnicka, Szkoła Podstawowa w Niegosławiu
– Mikołaj Jenek, Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
– Barbara Gapska, Centrum Promocji Kultury w Drezdenku

w II kategorii wiekowej:

– Gabriela Gapska, Centrum Promocji Kultury w Drezdenku

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – miasto Gorzów Wielkopolski

 

25.05.2021
Po obejrzeniu prac 20 Uczestników, Rada Artystyczna w składzie:

Anna Modrzejewska
Agnieszka Krawczyk
Joanna Nau

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Iga Gawrońska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
– Urszula Brytan, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzowie Wlkp.

w II kategorii wiekowej:

– Zofia Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
– Szymon Kostkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
– Alicja Michalska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
– Franciszek Parzych, Szkoła Podstawowa KSW w Gorzowie Wlkp.

w III kategorii wiekowej:
– Hanna Jagiełło, Szkoła Podstawowa KSW w Gorzowie Wlkp.
– Martyna Jałowska, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gorzowie Wlkp.

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Jakub Parzych, Szkoła Podstawowa KSW w Gorzowie Wlkp.

w II kategorii wiekowej:

– Zofia Robel, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gorzowie Wlkp.
– Zuzanna Gabryś, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gorzowie Wlkp.
– Hanna Sienkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gorzowie Wlkp.
– Blanka Szymankiewicz, Szkoła Podstawowa KSW w Gorzowie Wlkp.
– Tymoteusz Helicki, Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.

w III kategorii wiekowej:

– Oliwia Łotwowska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat wschowski

 

20.05.2021
Po obejrzeniu prac 26 Uczestników, Rada Artystyczna w składzie:

Anna Tomiczek
Dorota Dekier
Joanna Nau

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Marianna Michalska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Happy House” w Sławie

w II kategorii wiekowej:

– Mateusz Aleksandrowicz, Szkoła Podstawowa nr 3 we Wschowie
– Kacper Obierski, Szkoła Podstawowa w Sławie

w III kategorii wiekowej:
– Zuzanna Wójtowicz, Szkoła Podstawowa w Sławie

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Hanna Jaroszewska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej
– Mikołaj Charewicz, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Happy House” w Sławie
– Matylda Ludwiczak, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Happy House” w Sławie
– Filip Płeszka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Happy House” w Sławie

w II kategorii wiekowej:

– Zuzanna Budzińska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Happy House” w Sławie

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – miasto Zielona Góra

 

19.05.2021
Po obejrzeniu 33 prac Uczestników, Rada Artystyczna w składzie:

Marika Szwal
Joanna Nau
Piotr Frąckowiak

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Gabriela Grabowiecka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Ewa Sulikowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Barbara Abramczyk, Miejskie Przedszkole nr 11 w Zielonej Górze

w II kategorii wiekowej:

– Hanna Mikołajczyk, Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
– Leonard Abramczyk, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Franciszek Sulikowski, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze

w III kategorii wiekowej:

– Laura Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze
– Małgorzata Sulikowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Karolina Wesołowska, Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Marta Noskowicz, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Maciej Heliński, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Maja Mądry, Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze

w II kategorii wiekowej:

– Borys Wanatko, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Tomasz Śliwiński, Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
– Kacper Pels, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Maciej Starościc, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Hanna Sawicka, Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze

w III kategorii wiekowej:
– Aleksandra Chumas, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Wiktoria Góralczyk, Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
– Zofia Janowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
– Piotr Hrydziuszko, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat międzyrzecki

 

14.05.2021
Rada Artystyczna w składzie:

Anna Borowy
Agata Kozar
Joanna Nau

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w II kategorii wiekowej:

– Gracjan Kurzawa, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszczewie
– Oleksander Truskavetskyi, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszczewie
– Marcel Śleziak, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszczewie

w III kategorii wiekowej:

– Oliwia Jankowska, Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Alan Woszczyło, Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie

w II kategorii wiekowej:

– Nikola Puk, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszczewie
– Agata Walkowska, Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie
– Filip Putas, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszczewie

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat sulęciński

 

14.05.2021
Rada Artystyczna w składzie:

Grzegorz Okołów
Joanna Nau

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w II kategorii wiekowej:

– Lena Hofman, SOSW Sulęcin
– Maja Sobolewska, SOSW Sulęcin

w III kategorii wiekowej:

– Natalia Grobelna, Szkoła Podstawowa w Krzeszycach
– Aleks Orzechowicz, SOSW Sulęcin
– Wiktoria Krawczyk, SOSW Sulęcin

w IV kategorii wiekowej:
– Maciej Czerwiński, SOSW Sulęcin
– Jan Wierciński, SOSW Sulęcin
oraz wyróżnić:

w II kategorii wiekowej:

– Wiktoria Krawczyk, SOSW Sulęcin

w III kategorii wiekowej:
– Jakub Krawczyk, SOSW Sulęcin
– Wiktoria Łukasiewicz, SOSW Sulęcin
– Kinga Świtała, SOSW Sulęcin

w IV kategorii wiekowej:
– Jakub Kokot, SOSW Sulęcin
– Laura Iwaniak, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat nowosolski

 

11.05.2021 r.
Rada Artystyczna w składzie:

Danuta Wojtasik
Grzegorz Zwarycz
Joanna Nau

postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Zofia Jasiulaniec – Zespół Edukacyjny w Przyborowie
– Marcin Klecha – osoba prywatna

w II kategorii wiekowej:

– Magda Nowicka – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli
– Zofia Strzelczyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu

w III kategorii wiekowej:

– Katarzyna Szymańska – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli
– Elwira Andrzejewska – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli
– Klaudia Biernat – Zespół Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku

oraz wyróżnić:

w II kategorii wiekowej:

– Alicja Frusiewicz – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli
– Alicja Frąckowiak – Zespół Edukacyjny w Przyborowie

w III kategorii wiekowej:

– Marta Frąckowiak – Zespół Edukacyjny w Przyborowie
– Cyprian Łuszczek – Zespół Edukacyjny w Przyborowie
– Anna Klecha – osoba prywatna
– Amelia Bucholska – SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli

Gratulujemy!

 


 

Lubuski Konkurs Plastyczny | WYNIKI – powiat zielonogórski

 

07.05.2021 r.
Rada Artystyczna w składzie:

Ewa Bielewicz-Rapa
Jolanta Kaczorowska
Joanna Nau

postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:

– Szymon Klauza, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Lena Jarosiewicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Martyna Korbal, Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie

w II kategorii wiekowej:

– Hanna Czarny, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy
– Helena Pogoda, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

w III kategorii wiekowej:

– Zuzanna Nowaczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Nina Piszczek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy
– Hanna Weise, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

w IV kategorii wiekowej:

– Klaudia Tomys, Gminny Ośrodek Kultury w Kargowej

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:

– Aleksander Starek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Martyna Zapotoczna, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Zofia Gadzała, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Hanna Januszewska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Blanka Duma, Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
– Maciej Marcinów, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim

w II kategorii wiekowej:

– Lena Brzezińska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Laura Kozak, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Czerwieńsku
– Julia Merta, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Patryk Cholewka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Zuzanna Muniak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
w III kategorii wiekowej:

– Dawid Zieniowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim
– Oskar Wilk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

Gratulujemy!

 


 

LKP powiat żarski

29.04.2021
Rada Artystyczna w składzie:
Beata Chudy
Joanna Nau

Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:
– Amelię Olpeter – SP im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich

w II kategorii wiekowej:
– Łukasza Stojanowskiego – KSP Żary
– Emilię Nerga – ZSP z OI w Żarach
– Joannę Uchman – SP nr 8 w Żarach

w III kategorii wiekowej:
– Anitę Kurosińską – SP nr 10 w Żarach
– Amelię Stojanowską – KSP w Żarach

oraz wyróżnić:

w I kategorii wiekowej:
– Łucję Głowacką – SP nr 5 w Żarach
– Nadię Wanat – SP nr 5 w Żarach
– Jakuba Makarowskiego – SP w Trzebielu
– Franciszka Pawlaka – SP im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich

w II kategorii wiekowej:
– Michalinę Sawiuk – SP nr 5 w Żarach

w III kategorii wiekowej:
– Dmytro Hetmaniuka – ZSP w Łęknicy
– Oliwię Bednarską – SP im. S. Batorego w Brodach
– Olgę Onuchowską – KSP w Żarach

Gratulujemy!

 


 

LKP powiat słubicki

27.04.2021
Rada Artystyczna w składzie:
Patrycja Krzeptowska
Piotr Frąckowiak
Magdalena Kondarewicz
Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:
w I kategorii wiekowej:
– Lena Bukowska (Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach)
– Pola Klimaszewska (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
– Adrianna Tomczak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
w II kategorii wiekowej:
– Magdalena Grochoła (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
– Laura Karens (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
– Iga Kusz (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
– Sebastian Majewski (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
– Hanna Mencel (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
w III kategorii wiekowej:
– Liwia Dembińska (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
– Kinga Węsiora (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
– Julia Niewiadomska (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
– Emilia Kusz (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
w IV kategorii wiekowej:
– Weronika Witkowska (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
oraz wyróżnić
w I kategorii wiekowej:
– Oleksandra Seredina (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
– Monika Zduńczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
w II kategorii wiekowej:
– Oliwier Komejsza (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
– Iga Sobasik (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
– Kamil Buksa (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
– Jakub Timofiejczyk (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
w III kategorii wiekowej:
– Hanna Zduńczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
– Kacper  Stanilewicz (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)
– Jeremi Czak (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
– Stanisław Łukaszewicz (Pracownia „OKNO” SMOK Słubice)
Gratulujemy!

 LKP w powiecie żagańskim

10.03.2021

Rada Artystyczna w składzie:
Skarletta Prejc
Gustaw Lis
Joanna Nau
Postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

w I kategorii wiekowej:
– Grzegorza Pajdosza (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
– Karolinę Marciniuk (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)

w II kategorii wiekowej:
– Mateusza Omieljańczyka (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Żaganiu
– Martynę Mniedło (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
– Julię Blaurok (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)

w III kategorii wiekowej:
– Karolinę Koczwarską (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
– Amelię Komar (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
– Aleksandrę Starosta (Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Żaganiu)

oraz wyróżnić:

w II kategorii wiekowej:
– Maurę Łukasik (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)

w III kategorii wiekowej:
– Katarzynę Blaurok (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)

 

Gratulujemy