Tutaj jesteśmy

Regionalne Centrum Animacji Kultury

ul. Sienkiewicza 11
65-431 Zielona Góra

tel.: +48 539 860 009 – centrala
tel.: +48 501 577 329 – sekretariat
e-mail: sekretariat@rcak.pl

NIP: 929-10-19-806
Konto: 41 1090 1535 0000 0000 5301 9103

REGIONALNE CENTRUM ANIMACJI KULTURY W ZIELONEJ GÓRZE
Centrala: 539 860 009

DYREKCJA
Izabela Kumor- Pilarczyk
Dyrektor
i.kumo-pilarczyk@rcak.pl 501 577 380

Honorata Musiał
Zastępca dyrektora
h.musial@rcak.pl 509 799 841

Wioletta Hrydziuszko
Asystent dyrektora, Główny specjalista ds. kadr
sekretariat@rcak.pl w.hrydziuszko@rcak.pl 501 577 329

Dagmara Domagała
Specjalista ds. administracyjnych i zamówień publicznych
d.domagala@rcak.pl 510 373 260

DZIAŁ EDUKACJI, BADAŃ I ANIMACJI KULTURY
Magda Mądry
Kierownik działu, specjalista ds. edukacji tanecznej
m.madry@rcak.pl 502 111 358

Kinga Rosińska
specjalista ds. edukacji i animacji kultury,
k.rosinska@rcak.pl 502 111 358

Joanna Nau,
specjalista ds. edukacji i animacji kultury
j.nau@rcak.pl 502 111 358

Aleksandra Szorc
młodszy specjalista ds. edukacji i animacji kultury
a.szorc@rcak.pl 502 111 358

Piotr Maruszewski
młodszy specjalista ds. edukacji i animacji kultury
p.maruszewski@rcak.pl 502 111 358

Katarzyna Policht-Rozwalka,
koordynator Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021- województwo lubuskie
k.policht-rozwalka@rcak.pl 532 402 676

Kontakt w sprawie Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Oblicza Tradycji:
folklorefestival@rcak.pl + 48 502 111 316
Kontakt w sprawie PRO ARTE
proarte@rcak.pl 502 111 358

DZIAŁ WYDAWNICTW
Rafał Bociek
Kierownik, działu
r.bociek@rcak.pl 501 577 450

Piotr Frąckowiak
specjalista ds. grafiki komputerowej
p.frackowiak@rcak.pl 501 577 450

Roman Jaśniewicz
specjalista ds. grafiki komputerowej i administrowania portalem e-usługi
r.jasniewicz@rcak.pl 501 577 450

DZIAŁ ADMINISTRACJI I REALIZACJI IMPREZ

Dorota Stelmach
Kierownik działu, główny specjalista ds. administracji i realizacji imprez
d.stelmach@rcak.pl 518 481 041

Przemysław Pochanke
Główny specjalista ds. realizacji światła
p.pochanke@rcak.pl 501 577 316

Andrzej Łuczak
Specjalista ds. utrzymania infrastruktury technicznej
a.luczak@rcak.pl 509 799 847

Stanisława Bojarczuk
Pracownik gospodarczy

DZIAŁ FINANSOW-KSIĘGOWY
Izabela Suchowacka – Woźniak
Główna księgowa
i.suchowacka-wozniak@rcak.pl ksiegowosc@rcak.pl 510 851 190

Kamila Piotrowska
Główny specjalista ds. księgowych
p.piotrowska@rcak.pl 510 851 190

Dorota Gołębska
Główny specjalista ds. płac
d.golebska@rcak.pl 510 851 190

LUBUSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA IM. LUDWIKA FIGASA
Anna Wójcik
Kierownik LZPiT
a.wojcik@rcak.pl 517 077 967

Anna Obara-Uberna
Instruktor tańca ludowego
a.obara@rcak.pl 517 077 967

Grzegorz Łukasiewicz
Kierownik muzyczny LZPiT, Główny instruktor ds. muzyki ludowej
g.lukasiewicz@rcak.pl 517 077 967

Teresa Gradzik
Główny specjalista ds. kostiumów