Finał Konkursu Recytatorskiego 2022 za nami

Za nami dwa dni (21-22 kwietnia 2022) Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PROARTE 2022, który odbył się w przepięknej scenerii Żagańskiego Pałacu Kultury.

Rada Artystyczna w składzie:

1. dr Elżbieta Gazdecka
2. Tatiana Kołodziejska

3. Roman Krzywotulski

postanowiła przyznać tytuł Laureata Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego następującym uczestnikom:
I kategoria wiekowa (klasy I-III szkół podstawowych)
 
1. Kaja Muszalska – Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji Dom Harcerza w Zielonej Górze
2. Antoni Kosiński – Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
3. Igor Włodarczyk – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka w Nowej Soli
II kategoria wiekowa (klasy IV-VI szkół podstawowych)
 
1. Filip Sieciechowicz – Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo w Bogaczowie
2. Igor Fedan – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka w Nowej Soli
3. Kryspin Sozański – Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji Dom Harcerza w Zielonej Górze
III kategoria wiekowa (klasy VII-VIII szkół podstawowych)
 
1. Oliwier Mrowiński – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu
2. Szymon Stelmasik – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Żaganiu
3. Adam Sochacki – Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzeczu
oraz wyróżnić:
I kategoria wiekowa (klasy I-III szkół podstawowych)
 
1. Maja Muszalska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu
2. Zuzanna Pałys – Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatego w Gorzowie Wielkopolskim
3. Nadia Wilczyńska – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie
4. Lauren Leśniewska – Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
5. Stanisław Malinowski – Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
 
6. Damian Gaudyn – Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku
II kategoria wiekowa (klasy VI-VI szkół podstawowych)
 
1. Hanna Mróz – Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo w Bogaczowie
2. Marta Zagdańska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie
3. Michał Pierzak – Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zielonej Górze
4. Roma Morawska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
5. Aleksander Jurewicz – Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatego w Gorzowie Wielkopolskim
6. Zofia Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zielonej Górze
III kategoria wiekowa (klasy VII-VIII szkół podstawowych)
 
1. Julita Lwiecka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzeczu
2. Iga Jóźwik – Szkoła Podstawowa w Sławie
3. Mikołaj Kosiński – Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
4. Hanna Zowczak – Ośrodek Kultury i Biblioteki w Trzebielu
5. Emilia Frątczak – Szkoła Podstawowa w Siecieborzycach\
6. Hanna Szymkowiak – Zespół Edukacyjny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Świebodzinie
Serdecznie DZIĘKUJEMY Żagańskiemu Pałacowi Kultury za zorganizowanie wspaniałej uroczystości finałowej
Wszystkim zainteresowanym przypominamy o Nagrodzie Publiczności. Głosowanie SMS odbędzie się w przyszłym tygodniu.Zapraszamy do śledzenia fanpage’a Regionalnego Centrum Animacji Kultury