Finałowa gala tańca dobiegła końca!

Poznajcie laureatów i wyróżnionych tegorocznego Finału Wojewódzkiego Lubuskiej Gali Tanecznej PRO ARTE 2021, który odbył się 15 grudnia 2021 roku w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze
Rada Artystyczna w składzie: Agnieszka Błaszkowska, Artur Kuriata, Łukasz Misztela i Krzysztof Chamera przyznała tytuł laureata dla:

◽ MINI TEAM Studio Tańca “Let’s dance” Zielona Góra (kat. wiekowa I, kat. taneczna I)
◽ MEGA TEAM Studio Tańca “Let’s dance” Zielona Góra (kat. wiekowa II, kat. taneczna I)
◽ NATASZA WOŹNIAK Społeczne Ognisko Artystyczne (kat. wiekowa II, kat. taneczna II)
◽ ŁOSZI MASZI Szkoła Tańca ”QUEST” (kat. wiekowa III, kat. taneczna I)
◽ TRANS 1 MIĘDZYRZECZ Zespół Taneczny Trans (kat. wiekowa IV, kat. taneczna I)
◽ PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO MCKiE “Dom Harcerza” Zielona Góra (kat. wiekowa II, kat. taneczna II)
◽ TEATR RUCHU PRACOWNIA ARTYSTYCZNA Kulturka. (kat. wiekowa III, kat. taneczna II)
◽ TEATR RUCHU PRACOWNIA ARTYSTYCZNA Kulturka. (kat. wiekowa IV, kat. taneczna II)
◽ TEATR RUCHU (duet) PRACOWNIA ARTYSTYCZNA Kulturka. (kat. wiekowa IV, kat. taneczna II)
◽ ZESPÓŁ TANECZNY MAKI MCKiE “Dom Harcerza” Zielona Góra (kat. wiekowa I, kat. taneczna III)
◽ ZESPÓŁ TANECZNO- WOKALNY “CZERWONA KALINA” Zespół Taneczno – Wokalny “Czerwona Kalina” (kat. wiekowa III, kat. taneczna III)

oraz wyróżniła:

◽ TRANS 3 SKWIERZYNA Zespół Taneczny Trans (kat. wiekowa I, kat. taneczna I)
◽ JUMP MINI MINI Studio tańca JUMP (kat. wiekowa II, kat. taneczna I)
◽ TRANS 2 SKWIERZYNA Zespół Taneczny Trans (kat. wiekowa III, kat. taneczna I)
◽ NEW KIDS Studio Tańca Parkieciarnia (kat. wiekowa III, kat. taneczna I)
◽ LOL SZKOŁA TAŃCA NOWOCZESNEGO Stn Tiga (kat. wiekowa IV, kat. taneczna I)
◽ TRANS 1 SKWIERZYNA Zespół Taneczny Trans (kat. wiekowa III, kat. taneczna II)
◽ GRUPA BALETOWA Społeczne Ognisko Artystyczne (kat. wiekowa IV, kat. taneczna II)

GRATULUJEMY Uczestnikom!!! Życzymy kolejnych sukcesów tanecznych i nowych inspiracji!

Serdeczne podziękowania dla Lubuskiego Teatru!
Dziękujemy również Radzie Artystycznej za ocenę merytoryczną oraz konferansjerowi Radosławowi (Rademenez) Blonkowskiemu.

Przypominamy o GŁOSOWANIU SMS na nagrodę publiczności, które będzie dostępne na kanale YouTube RCAK w sobotę 18 grudnia. Głosowanie odbędzie się w godzinach 10-15. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 400 zł! Zostaną wyświetlone wszystkie finałowe występy i będzie można w ww. godzinach oddać swój głos na jednego Uczestnika.
Numer, na który można w sobotę wysyłać SMSy to 664-079-580.
Numer Uczestnika będzie podany na belce pod wyświetlonym na YouTube filmie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za miły czas i do zobaczenia na kolejnym Finale Lubuskiej Gali Tanecznej!

Program Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży jest objęty patronatem honorowym Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak oraz patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy.
Patronat medialny nad Programem sprawuje RADIO ESKA.