Wyniki przeglądów powiatowych LKF 2021

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

MUZEUM REGIONALNE W ŚWIEBODZINIE
17 listopada 2021
Po obejrzeniu prac 11 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Danuta Miliszewska, Piotr Węcławski, Joanna Nau, postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • I kategoria wiekowa (10-12 lat) – rocznikowo:
    – Korneliusz Cichowlas (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku)
    – Julia Kaczmarek (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej)
    oraz wyróżnić:
  • I kategoria wiekowa (10-12 lat – rocznikowo):
    – Jakub Panek (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku)
    – Aleksander Ratyński (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku)
    – Magdalena Omelczuk (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku)
    – Andrzej Sommer (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku)

POWIAT SŁUBICKI

SŁUBICKI MIEJSKI OŚRODEK KULTURY
18 listopada 2021
Po obejrzeniu prac 24 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Karolina Konczyńska, Witold Cholewa, Joanna Nau, postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • I kategoria wiekowa (10-12 lat, rocznikowo):
    – Kaja Mierzejewska (Galeria OKNO)
    – Iga Kusz (Galeria OKNO)
    – Hanna Mencel (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
    – Laura Karens (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
  • II kategoria wiekowa (13-15 lat, rocznikowo)
    – Dominik Dubacki (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
    – Emilia Kusz (Galeria OKNO)
  • III kategoria wiekowa (16-19 lat)
    – Gracjan Kołoszyc (CKZiU Słubice)

 

oraz wyróżnić:

  • I kategoria wiekowa (10-12 lat – rocznikowo):
    – Kacper Przewoźny (Galeria OKNO)
    – Anna Stawnicka (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
    – Rafał Kodzis (Społeczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach)
    – Nina Skrzypacz (Galeria OKNO)
    – Tobiasz Dubacki (Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach)

POWIAT ŻAGAŃSKI
ŻAGAŃSKI PAŁAC KULTURY – przegląd online
23 listopada 2021
Po obejrzeniu prac 4 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Anna Mrowińska, Skarletta Prejc, Joanna Nau, postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • I kategoria wiekowa (10-12 lat – rocznikowo):
    – Jan Kara (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
  • II kat. wiekowa (13-15 lat, rocznikowo):
    – Amelia Komar (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
    – Iga Kocur (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu)
    – Artur Kara (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu


MIASTO ZIELONA GÓRA

REGIONALNE CENTRUM ANIMACJI KULTURY
24 listopada 2021
Po obejrzeniu prac 11 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Jakub Bandkowski, Rafał Bociek, Joanna Nau, Piotr Frąckowiak postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • I kategoria wiekowa (10-12 lat, rocznikowo):
    – Tymon Babczyszyn (Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze)
  • III kategoria wiekowa (16-19 lat, rocznikowo):
    -Agata Płuciennik (Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze)
    – Wiktoria Danch (Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze)oraz wyróżnić:
  • III kategoria wiekowa (16-19 lat, rocznikowo):
    Nikola Nowacka (Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze)

POW. WSCHOWSKI
SŁAWSKIE CENTRUM KULTURY I WYPOCZYNKU
26 listopada 2021
Po obejrzeniu prac 2 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Tomasz Krzymiński, Katarzyna Szuster-Bara, Joanna Nau postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • I kat. wiekowa:
    – Lena Baraniak (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osowej Sieni)
  • II kat. wiekowa:
    – Julia Olejniczak (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie)

POW. MIĘDZYRZECKI
MIĘDZYRZECKI OŚRODEK KULTURY
29 listopada 2021
Po obejrzeniu pracy 1 uczestnika, Rada Artystyczna w składzie: Rafał Bociek, Ilona Skiba, Joanna Nau postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • II kat. wiekowa:
    – Katarzyna Majkut (Szkoła Podstawowa nr 4 w Międzyrzeczu)

 


POW. ZIELONOGÓRSKI
TRZEBIECHOWSKI OŚRODEK KULTURY
30 listopada 2021
Po obejrzeniu prac 6 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Ewa Bielewicz-Rapa,
Ewelina Świtoń Joanna Nau postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • I kat. wiekowa:
    – Jagoda Walczyńska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim)
    oraz wyróżnić:
  • I kat. wiekowa:
    – Lena Walkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim)

POW. KROŚNIEŃSKI
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W BOBROWICACH
30 listopada 2021
Po obejrzeniu pracy 1 uczestnika, Rada Artystyczna w składzie: Wojciech Brodziński, Michał Ciesielczyk, Joanna Nau postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  • III kat. wiekowa:
    – Monika Janczura (ZSP Krosno Odrzańskie)

POW. NOWOSOLSKI
GMINNY OŚRODEK KULTURY W NOWYM MIASTECZKU
1 grudnia 2021
Po obejrzeniu prac 2 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Rafał Bociek, Grzegorz Zwarycz, Joanna Nau postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  •  I kat. wiekowa:
    – Jakub Rychlik (Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowej Soli)
  • III kat. wiekowa:
    – Anna Dębska (ZSP nr 4 w Nowej Soli)

POW. GORZOWSKI
REGIONALNE CENTRUM ANIMACJI KULTURY
2 grudnia 2021
Po obejrzeniu prac 3 uczestników, Rada Artystyczna w składzie: Rafał Bociek, Piotr Frąckowiak, Joanna Nau postanowiła nominować do Finału Wojewódzkiego:

  •  I kat. wiekowa:
    – Julia Dudek (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach)
    – Oliwia Mierzejewska (Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie)
    oraz wyróżnić:
  • I kat. wiekowa:
    – Alicja Jaskowska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach)