Wyniki Finału Lubuskiego Konkursu Plastycznego 2021

Za nami Finał Wojewódzki Lubuskiego Konkursu Plastycznego 2021, odbywającego się w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2021. Przedstawiamy Laureatów i Wyróżnionych konkursu:

Po obejrzeniu 73 prac finałowych, Rada Artystyczna w składzie:
1. Sławomir Czajkowski
2. Stefan Hanćkowiak
3. Marika Szwal

postanowiła przyznać tytuł Laureatów Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Plastycznego 2021:

I kategoria wiekowa (7-9 lat, rocznikowo):

I nagroda – Pola Klimaszewska – Pracownia Plastyczna Galerii OKNO w Słubicach
II nagroda – Gabriela Grabowiecka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
III nagroda – Martyna Korbal – Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie

II kategoria wiekowa (10-12 lat, rocznikowo):

I nagroda – Leonard Abramczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
II nagroda – Joanna Uchman – Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
III nagroda – Franciszek Parzych – Szkoła Podstawowa KSW w Gorzowie Wlkp.

III kategoria wiekowa (13-15 lat, rocznikowo)

I nagroda – Amelia Komar – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu
II nagroda – Amelia Stojanowska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach
III nagroda – Nina Piszczek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

IV kategoria wiekowa (16-18 lat, rocznikowo)

I nagroda – Weronika Witowska – Pracownia Plastyczna Galerii OKNO w Słubicach
II nagroda – Klaudia Tomys – Gminne Centrum Kultury w Kargowej
oraz wyróżnić:

I kategoria wiekowa (7-9 lat, rocznikowo)

Grzegorz Pajdosz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu
Urszula Brytan – Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzowie Wlkp.
Kaja Zinyk – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie

II kategoria wiekowa (10-12 lat, rocznikowo)

Emilia Nerga – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach
Iga Kusz – Pracownia Plastyczna Galerii OKNO w Słubicach
Lilianna Głogowska – Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie
III kategoria wiekowa (13-15 lat, rocznikowo)

Liwia Dembińska – Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Słubicach
Wiktoria Kołodziej – Szkoła Podstawowa im. W. Korsaka w Jeninie
Oliwia Janowska – Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie

Gratulujemy!!