Finał Lubuskiego Festiwalu Piosenki 2021

Za nami finał. Zwycięzcami zostali:

Grand Prix:

▪ Agata Śpiewak z IV kategorii wiekowej – Centrum Kultury w Trzcielu

???? w I kategorii wiekowej:
▪ Wojciech lebioda – Złoty Mikrofon, Szkoła Podstawowa w Czerwieńsku
▪ Laura Szajnicka – Srebrny Mikrofon, Studium Muzyczne Tonika w Zielonej Górze
▪ Joanna Kot – Brązowy Mikrofon, Zespół Edukacyjny nr 7 w Zielonej Górze
???? w II kategorii wiekowej:
▪ Dawid Gawinkowski – Złoty Mikrofon, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu
▪ Michelle Bednarowska – Srebrny Mikrofon, Gminny Ośrodek Kultury „Justrzenka” w Zwierzynie
▪ Dominik Targowski – Brązowy Mikrofon, Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
▪ Zofia Jankowska – Brązowy Mikrofon, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
???? w III kategorii wiekowej:
▪ Maja Majchrzak – Złoty Mikrofon, Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
▪ Kaja Kuperszmit – Srebrny Mikrofon, zgłoszona przez osobę prywatną
▪ Michał Szarafan – Brązowy Mikrofon, Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie
???? w IV kategorii wiekowej:
▪ Agata Śpiewak – Złoty Mikrofon, Centrum Kultury w Trzcielu
▪ Julia Żenowska – Srebrny Mikrofon, Technikum Leśne w Starościnie
▪ Jakub Cisakowski – Brązowy Mikrofon, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Miasteczku
???? w V kategorii wiekowej:
▪ Alicja Szachta – Srebrny Mikrofon, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
▪ Julia Widła – Brązowy Mikrofon, zgłoszona przez osobę prywatną
Wyróżnieni:
w I kategorii wiekowej:
▪ Amelia Abrasowicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Konstytucji 3 Maja w Kostrzynie nad Odrą
▪ Marieta Matychowiak – Prywatna Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka w Gorzowie Wielkopolskim
▪ Amelia Maleszczuk – Skwierzyński Ośrodek Kultury
▪ Aleksandra Hawrot – Gminny Ośrodek Kultury „Jutrzenka” w Zwierzynie
▪ Kornelia Szewczyk – Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście
▪ Julia Król – Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym
???? w II kategorii wiekowej:
▪ Hanna Sułkowska – Lubski Dom Kultury
▪ Łucja Kosińska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte we Wschowie
▪ Sofia Jelonkiewicz – zgłoszona przez osobę prywatną
▪ Julia Zaćmińska – Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia w Międzyrzeczu
▪ Urszula Malinowska – Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia w Międzyrzeczu
▪ Hanna Dzieniewicz – Prywatna Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka w Gorzowie Wielkopolskim
???? w III kategorii wiekowej:
▪ Nikola Grzegrzółka – Klub 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
▪ Lena Wasij – zgłoszona przez osobę prywatną
▪ Mikołaj Kosiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte we Wschowie
▪ Liwia Stołecka – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
▪ Maja Trepczyńska – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
▪ Eliza Górska – Społeczne Ognisko Artystyczne w Żarach
▪ Anna Drohomirecka – Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Kostrzynie nad Odrą
▪ Maria Iwaszkiewicz – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
▪ Kiara Harasimiuk – Szkoła Muzyczna Yamaha w Zielonej Górze
▪ Oliwia Włodarska – zgłoszona przez osobę prywatną
▪ Jasmina Schindler – Gminna Biblioteka Publiczna w Bledzewie
???? w IV kategorii wiekowej:
▪Natalia Szostak – Klub 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
▪ Magdalena Bargielska – Szprotawski Dom Kultury
▪ Daria Kujbida – Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Miasteczku
▪ Katarzyna Plucińska – Prywatna Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka w Gorzowie Wielkopolskim
▪ Milena Wójtowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Żarach
▪ Wiktoria Rozalik – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim
▪ Natalia Przekoracka – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
▪ Katarzyna Skarżyńska, Klub Wojskowy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu
???? w V kategorii wiekowej:
▪ Patrycja Dopierała – Prywatna Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka w Gorzowie Wielkopolskim
▪ Aleksandra Bronowicka – Centrum Kultury w Trzcielu
Regionalne Centrum Animacji Kultury, Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej, 10-11 czerwca 2021r.
Po wysłuchaniu 5 zespołów Rada postanowiła:
– przyznać tytuł Laureatów Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Festiwalu Piosenki:
▪ Zespół wokalny „Rytmos” z IV kategorii wiekowej – Złoty Mikrofon, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
▪ Zespół wokalny „Jedenastka” z IV kategorii wiekowej – Srebrny Mikrofon, Klub 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
▪ Zespół wokalny „Mały Rytmos” z II kategorii wiekowej – Brązowy Mikrofon, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
– oraz wyróżnić:
▪ Zespół wokalny „Fantazja” z III kategorii wiekowej – Szprotawski Dom Kultury
▪ Zespół wokalny „Gama” z I kategorii wiekowej – Szprotawski Dom Kultury
????Rada Artystyczna postanowiła przyznać Nagrodę Grand Prix w Finale Wojewódzkim Lubuskiego Festiwalu Piosenki:
▪ Agata Śpiewak z IV kategorii wiekowej – Centrum Kultury w Trzcielu
Rada Artystyczna obradowała w składzie:
???? Michalina „Misia” Furtak
???? Bartosz „Niedźwiedź” Matuszewski
???? Artur Caturian