Warsztaty teatralne LGTe 2020 – fotorelacja

Za nami druga część Lubuskiej Gali Teatralnej 2020 – nowa formuła online, w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2020. 14 grudnia 2020 spotkaliśmy się z dziećmi, młodzieżą i instruktorami z województwa lubuskiego na bezpłatnych warsztatach teatralnych online.

Uczestnicy mogli nauczyć się oddechu przeponowego i różnych technik dykcyjnych pod okiem Idy Ochockiej. Zgłębiali techniki aktorskie dzięki Sandrze Herbich oraz zagadnienia z ruchu scenicznego z Bartoszem Bandurą. Warsztatowicze mogli też poznać zakamarki Lubuskiego Teatru podczas lekcji teatralnej online, przeprowadzonej przez Beatę Sobicką-Kupczyk.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Warsztaty zrealizowano w ramach Lubuskiej Gali Teatralnej 2020 – nowa formuła online, która jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2020.

Program Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE jest objęty Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak oraz Patronatem Honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy.

 

 

zdjecie przedstawia marionetke

zdjecie przedstawia uczestniczke wydarzenia

zdjecie przedstawia uczestnikow wydarzenia

zdjecie przedstawia pracownice RCAK

zdjecie przedstawia uczestników wydarzenia

 

 

 

grafika przedstawiajaca zestaw logotypow wszystkich patronatow wydarzenia