Kultura ludowa w sieci – poznaj folklor Rzeszowszczyzny!

Regionalne Centrum Animacji Kultury zaprasza do poznania folkloru Rzeszowszczyzny w ramach cyklu kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”. To doskonała okazja by wyruszyć w kolejną wirtualną podróż bez wychodzenia z domu!

Przed nami krótka lekcja historii Regionu Rzeszowskiego, prezentacja strojów ludowych i nauka podstawowych kroków charakterystycznych tańców: polki kucanej, polki dzwon i lasowiaka – dobra zabawa gwarantowana!

1 września 2020 r. o godz. 12.00 na portalu https://lubuskiekultura.pl/wydarzenia/kultura-ludowa-w-sieci-region-rzeszowski/ za pośrednictwem platformy YouTube udostępnimy kurs, w którym przedstawimy barwny folklor Rzeszowszczyzny – zapraszamy!.

Wszystkim tym, którzy niecierpliwie oczekują kursu przypominamy, że w piątek – 28 sierpnia 2020 r. na portalu lubuskiekultura.pl i na profilu RCAK na Facebooku ukaże się krótka zajawka, w której uchylimy rąbka tajemnicy zbliżającego się kursu.

Pełny harmonogram cyklu kursów znajdziecie na portalu lubuskiekultura.pl. Pamiętajcie, że możecie do Nas dołączyć w każdym momencie i zdobyć cenne certyfikaty.

Kursy e-learningowe będą archiwizowane na stronie www.rcak.pl w zakładce http://rcak.pl/kultura-ludowa-w-sieci/