Lubuski Festiwal Piosenki on-line!

Drodzy wokaliści!

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wielu z Was plany. Szykowaliście razem ze swoimi instruktorami piosenki do przeglądów powiatowych naszego festiwalu i nie mieliście szansy się zaprezentować. Pozostali, którzy taką szansę otrzymali czekają na organizację Finału Wojewódzkiego. Mamy dla Was wszystkich dobre informacje. Rok szkolny się kończy i wraz z nim chcielibyśmy zakończyć przesłuchania etapów powiatowych, tak, aby po wakacjach spotkać się na Finałach Wojewódzkich. Czekamy na Wasze prezentacje nagrane np. telefonem komórkowym. Mogą to być już wcześniej zarejestrowane występy, możecie nagrać nowe. Ważne jest, aby była to jedna wybrana przez Was piosenka, którą zgłosiliście do konkursu. Wszyscy mają równe szanse. Nie będziemy przyjmować nagrań studyjnych, ani poprawianych w programach do obróbki dźwięku. Nie nakładajcie żadnych efektów, pogłosów itp. Wystarczy zwykłe nagranie np. z telefonu komórkowego swojego wokalu do podkładu.

Poniżej w załącznikach znajdziecie zaktualizowany regulamin o formułę on-line w §8 pkt 14 Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020 a także harmonogram prezentacji powiatowych. Tam odnajdziecie termin, do którego trzeba wysłać nagranie filmu (nagranie konkursowe) i termin obrad Rady Artystycznej, która zbierze się na sesji zdalnej i tego dnia ogłosi nominacje i wyróżnienia. Dyplomy odbierzecie u organizatora etapu powiatowego w siedzibie domu kultury.

Wszystkie chętne osoby z miasta Zielona Góra, które przygotowywały się do konkursu piosenki mają szansę wziąć udział w eliminacjach do Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020 organizowanego przez Regionalne Centrum Animacji Kultury.

W tym roku wyjątkowo w związku z epidemią SARS-COV-2  w porozumieniu Zielonogórskiego Ośrodka Kultury z Regionalnym Centrum Animacji Kultury Przegląd Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020 dla miasta Zielona Góra przeprowadzi Regionalne Centrum Animacji Kultury i będzie mieć formułę on-line. Tych uczestników zachęcamy do zgłaszania się poprzez formularz google: Formularz zgłoszeniowy – Zielona Góra

Nagrania wysyłacie na dwa adresy mailowe w postaci linku. Pierwszy adres to proarte@rcak.pl, drugi adres (mail do organizatora etapu powiatowego) jest podany w harmonogramie. Instrukcję załączenia linku na wetransfer znajdziecie w załączniku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!


DO POBRANIA

REGULAMIN 2020
Instrukcja przesyłania plików za pomocą strony WeTransfer
Harmonogram prezentacji powiatowych 2020