Przesunięcie terminu Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju i troską o zdrowie nas wszystkich podjęliśmy decyzję o przesunięciu przeglądów powiatowych i Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020. Z racji kolizji terminów i chęci zakończenia programu w tym roku (połowa przeglądów powiatowych już się odbyła, a drugą połowę planujemy na nowy rok szkolny) jesteśmy zmuszeni (z ciężkim sercem) zrezygnować z formy organizacji finału, którą wprowadziliśmy w zeszłym roku. Oczywiście z optymizmem patrzymy w przyszłość i w edycji LFP PRO ARTE 2021 wrócimy do koncepcji organizacji LFP w roku 2019. Niemniej jednak nominacja do Półfinału, którą otrzymał uczestnik w przeglądzie powiatowym staje się automatycznie nominacją do Finału.

Przeglądy powiatowe odbędą się w przedziale od 25.09.2020 r. do 30.10.2020 roku. Nowy harmonogram pojawi się na naszej stronie po 15 maja. Do tego czasu Organizatorzy przeglądów powiatowych mają wyznaczyć nowe terminy.

Data Finału Wojewódzkiego zostanie podana po ustaleniu nowych terminów przeglądów okręgowych z Organizatorami. Data Finału przewidywana jest na drugą połowę  listopada.

Życzymy dużo zdrowia!