Szlifujemy młode talenty!

Talent to tylko połowa sukcesu. Reszta to praktyka i praca nad własnymi zdolnościami. Młodzi ze Wschowy i Żagania stawiający pierwsze kroki w świecie muzyki i piosenki mają tego świadomość, dlatego wzięli udział w warsztatach wokalnych, które Regionalne Centrum Animacji Kultury ma w swojej ofercie.

 

Warsztaty wokalne RCAK to połączenie teorii z praktyką i przede wszystkim przyjazna atmosfera. Właśnie skorzystali z nich podopieczni Klubu Piosenki Solo we Wschowie i Żagańskiego Pałacu Kultury. Praca nad talentem nie musi być ciężka i może wiązać się również z poznawaniem ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Podczas warsztatów z Mariuszem Woźniakiem, specjalistą ds. edukacji muzycznej RCAK można było m. in. poznać budowę aparatu głosowego i dowiedzieć się jak świadomie z niego korzystać. Efektem pracy ma być wiedza jak wydobyć czysty dźwięk. Oprócz zajęć grupowych, na warsztat składa się praca indywidualna nad wybranym przez uczestnika utworem.

Pracowników szkół i placówek zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji swoich podopiecznych (nie tylko w dziedzinie muzyki) serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ART&EDU :

http://rcak.pl/artedu/

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat.