Dziękujemy, że byliście z nami! WOŚP 2020 – foto i video!

Mimo niskich temperatur, 12 stycznia okazał się jednym z najgorętszych dni w roku. Wszystko za sprawą atmosfery, którą podgrzewali zarówno występujący na scenie sportowcy, tancerze i muzycy, jak i wolontariusze zbierający do puszek. Najwięcej ciepła i pozytywnej energii popłynęło od Państwa! Dzięki empatii i otwartym sercom w mgnieniu oka zapełniały się puszki, a przedmioty, które szły pod młotek cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wylicytowaliśmy niemal 80 fantów! Wśród nich m.in. osłona na koło motocykla z autografem Andrzeja Huszczy, kurtka polskiej reprezentacji olimpijskiej, bilety lotnicze i na koncerty, zabiegi w salonach urody, lubuskie wina, przelot samolotem nad Zieloną Górą i cała masa atrakcji.

Parkiet rozgrzany do czerwoności

Sporo działo się również na scenie i parkiecie. Skoro organizatorami tegorocznego Finału z ramienia WOŚP był WOSiR w Drzonkowie i RCAK, nie mogło zabraknąć akcentów sportowych i folkloru. Zobaczyliśmy popisy akrobatów, tancerzy, szermierzy, karateków, pingpongistów czy Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca.

Widownia spisała się na medal! Styczniowa niedziela okazała się nie tylko dniem hojności, ale również doskonałej zabawy. Dziękujemy, że byliście z nami! Orkiestra będzie grała dla Was do końca świata i o jeden dzień dłużej!