Finał Lubuskiego Festiwalu Piosenki

Zbliża się do nas wielkimi krokami finał Lubuskiego Festiwalu Piosenki odbywającego się w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym koncercie. Zameldujcie się na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie 23 maja. Start o godzinie 11.00. Warto wziąć ze sobą telefony komórkowe, bo w tym roku będzie możliwość zabawić się w radę artystyczną. Przyznana będzie nagroda publiczności w wysokości 400zł. Koszt wysłania SMS wg taryfy standardowej operatora. Wspierajcie swoich kolegów i koleżanki a także inne wykonania.

Na scenie wystąpi aż 36 uczestników, którzy zaprezentują 19 piosenek z towarzyszeniem ośmioosobowego zespołu muzycznego AQUARIUS pod kierownictwem Mariusza Woźniaka.

Rada artystyczna przyzna nagrody:

  • Grand Prix dla osobowości Lubuskiego Festiwalu Piosenki niezależnie od kategorii wiekowej,
  • Złoty mikrofon w każdej kategorii wiekowej,
  • Srebrny mikrofon w każdej kategorii wiekowej,
  • Brązowy mikrofon w każdej kategorii wiekowej,

Oprócz tytułu i statuetki dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Wyróżnieni otrzymają upominki.

Tego nie możecie przegapić. Liczymy na Was. Serdecznie zapraszamy.

Lubuski Festiwal Piosenki jest elementem Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE, którego operatorem jest Regionalne Centrum Animacji Kultury, a jego realizatorami organizatorzy etapów okręgowych: samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury.