Finały Lubuskiego Festiwalu Piosenki – WAŻNE INFORMACJE !

Zakończyliśmy etap wysyłania zgłoszeń elektronicznych. Cieszymy się, że prawie wszyscy zdążyli na czas potwierdzić swoje uczestnictwo. Poniżej znajduje się harmonogram występów do pobrania. Prosimy, aby wszyscy uczestnicy zgłosili się do biura organizacyjnego po przybyciu na miejsce.

harmonogram finałów, scena dziecięca

harmonogram finałów, scena młodzieżowa

 
Wszystkim życzymy udanych występów i wspaniałych emocji podczas finałów Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE w Przytocznej.

Finały tegorocznego Lubuskiego Festiwalu Piosenki odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej w dniach:

  • 18.05.2018 godzina 10.00 – scena dziecięca
  • 19.05.2018 godzina 10.00 – scena młodzieżowa

Poniżej do pobrania znajduje się lista uczestników nominowanych do tegorocznych finałów wojewódzkich. Wszystkie chętne osoby, które znajdują się na tej liście proszone są o obowiązkowe wysłanie elektronicznej karty zgłoszenia w terminie do 14.05.2018r. Poniedziałek 14 maja jest ostatnim dniem przyjmowania zgłoszeń. Do środy 16 maja na stronach Regionalnego Centrum Animacji Kultury i Gminnego Ośrodka Kultury w Przytocznej zostanie opublikowany harmonogram prób i przesłuchań konkursowych.

Lista uczestników finałów – scena dziecięca

Lista uczestników finałów – scena młodzieżowa

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących finałów wojewódzkich udziela:

Mariusz Woźniak

tel. 68 452 93 07


Mamy też fantastyczną wiadomość dla wszystkich uczestników finałów. Superlaureat sceny dziecięcej i Superlaureat sceny młodzieżowej zostanie nominowany bezpośrednio do przesłuchań konkursowych X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2018.
A jak wiadomo ten festiwal otwiera kolejne drzwi do kariery piosenkarza.

Żeby tam wystąpić oprócz nominacji potrzebne jest przygotowanie odpowiedniego repertuaru i wysłanie zgłoszenia do festiwalu. Wszelkie informacje na ten temat, a także regulamin konkursu znajdziecie tutaj. Został jeszcze miesiąc, ale już teraz warto się zastanowić pod tym kątem i wybrać sobie jakąś piosenkę z repertuaru obowiązkowego do zaśpiewania.