Do końca rekrutacji pozostały dwa dni

Biuro Międzynarodowego Festiwalu Folkloru  Oblicza Tradycji informuje, że do końca rekrutacji pozostały dwa dni. Na adres pocztowy lub mailowy organizatora należy wysłać niezbędne dokumenty (Kartę Aplikacyjną nr 1, nagranie aktualnego programu, materiały reklamowo-informacyjne, rider techniczny, aktualne zdjęcia). Szczegółowe wymagania oraz dane organizatora znajdują się w Regulaminie na stronie www.facesoftradition.pl.

Historia Międzynarodowego Festiwalu Folkloru sięga roku 1964, kiedy to Zielona Góra stała się miejscem spotkań i prezentacji różnych kultur z całego świata. Od czterech lat festiwal funkcjonuje pod nazwą Oblicza Tradycji, co przywodzi na myśl różne „twarze” zwyczajów i kultur, prezentowanych przez artystów.
Tegoroczny festiwal zostanie zrealizowany w terminie 15-21 lipca.

Zaproszone zespoły folklorystyczne zaprezentują się w Zielonej Górze, Łagowie i innych miejscowościach województwa lubuskiego. Ponadto na zielonogórskim deptaku odbędą się lekcje folkloru, folkojarmark, warsztaty, koncerty, folkowe zabawy i in. Koncerty konkursowe zostaną przedstawione w Lubuskim Teatrze, a Gala Tradycji – w Amfiteatrze Zielonogórskim.

Komentarze

Komentarze