Lubuska Giełda Dobrych Praktyk “Strefa Doświadczenia”

Giełda pojawia się po raz drugi na arenie kulturalnej naszego regionu, ale tym razem łączy siły z VII Lubuskim Forum Kultury. Poznaj bogatą ofertę wydarzeń i bądź z nami 16 i 17 listopada w Międzyrzeczu!

Giełda i Forum to wydarzenia skierowane do animatorów, nauczycieli, społeczników, liderów i wszystkich, którzy zajmują się i których interesuje animacja i edukacja kulturowa. W programie prezentacje inspirujących projektów z kraju, a także tych realizowanych w ramach grantów Kultura Tędy, konsultacje stolikowe, a także warsztaty kreatywne.
Nowością jest możliwość udziału w warsztatach, które do tej pory były zarezerwowane dla uczestników Lubuskiego Forum Kultury, teraz formuła została otwarta i wybór tematów jest jeszcze większy. Poza tym giełda jest dwudniowa. To oznacza, że zapraszamy także do udziału w panelu dotyczącym lokalnych polityk kulturalnych, który odbędzie się 17 listopada.

Dwa dni giełdy odbędą się w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury w Międzyrzeczu.
Wydarzenie jest darmowe.
Jest możliwość rezerwacji noclegu w Międzyrzeczu /koszt 60 zł pokrywa uczestnik, miejsce: Tequila/.

Podczas giełdy zapewniamy:
16.11 ciepły lunch i serwis kawowy
17.11 serwis kawowy

Pełny program Giełdy

Zobacz program szczegółowy warsztatów.

Obowiązkowe zgłoszenie poprzez formularz on-line:

https://docs.google.com/forms/d/1JgncTHeSsVywUX960079QLidNeXs8G7W7ZwQ8VNXCII/edit

Nie przegapcie okazji i weźcie udział w największym wydarzeniu sieciującym ludzi kultury, animacji i edukacji w Lubuskiem!
To wydarzenie jest dla Was, po to, abyście poznawali się, wymieniali dobrymi doświadczeniami, inspirowali, by jeszcze lepiej działać w swoich środowiskach, bez względu na to, czy jest to ośrodek kultury, szkoła czy stowarzyszenie bądź podwórko obok bloku.

Projekt Kultura Tędy jest dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

ZAPRASZAMY!