WAKE UP and LIVE 2017 Festival

Sulęciński Ośrodek Kultury – organizator festiwalu WAKE UP and LIVE, zaprasza wszystkich na niezwykłą przygodę z muzyką, która odbędzie się w dniach 9-11 czerwca 2017.

To już jej jedenasta edycja… Wake Up and Live, to impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki, kolorów, ciepłej atmosfery i przyjaźni. Festiwal, który nie ma sobie równych w regionie, zwłaszcza pod względem tego „klimatu”, którego oczekuje się
w przypadku takich wydarzeń!

W tym roku na scenie oprócz zespołów z Polski wystąpią zespoły reprezentujące naszych niemieckich sąsiadów, a istotną częścią Festiwalu stanie się strefa muzyki elektronicznej.

Wake Up jest wydarzeniem nie tylko muzycznym, to także akcje społeczne, warsztaty, istotne rozmowy i konstruktywne działania, dzięki którym mamy coraz więcej uczestników
z całej Polski, a nawet Europy.

Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się warsztaty bębniarskie i instrumentalne. Nowością będzie akcja „daj włos” prowadzona przez fundację Rak’n’Roll. Celem akcji jest zbiórka włosów, które przeznaczone zostaną na peruki dla kobiet zmagających się z chorobą nowotworową. Dodatkowo zapraszamy także na akcję „Wake Up dla czterech łap”, czyli charytatywną zbiórkę karmy dla gorzowskiego schroniska „Azorki”.

W niedzielę, zapraszamy serdecznie na Wake Up KIDS. To dzień pełen atrakcji dla dzieci i ich rodzin, a wśród nich niezapomniana harcerska przygoda, dmuchańce, warsztaty bębniarskie, teatr, malowanie twarzy, kreatywni animatorzy i wiele innych działań wywołujących radość w każdym dziecku.

Finałem przeglądu LDR będzie koncert PROJECT 10/31. W dużym skrócie, jest to projekt trzydziestu jeden wybitnych lubuskich artystów, którzy wspólnymi siłami nagrali dziesięć wyjątkowych utworów. W akcji biorą udział muzycy m.in. takich zespołów jak: Plamka, 5 Rano, New Massage, Instant Blues, Shata Qs, Muzolla, Kawa, Lóóstra, Mate, LemON.

WAKE UP and LIVE 2017 Festival został objęty patronatem Regionalnego Centrum Animacji Kultury

WSTĘP BEZPŁATNY !!!

Więcej informacji:
www.soksulecin.pl
www.facebook.com/wakeupfestiwal
www.wakeupfestiwal.pl/