Lubuski Festiwal Piosenki- pierwsze nominacje!

W sobotę 11 marca odbył się XI Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
„Drezdenko 2017”. Wokaliści walczyli o nominacje do dwóch niezależnych wydarzeń – XI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sosnę” w Drezdenku oraz Lubuskiego Festiwalu Piosenki w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2017.  Rada Artystyczna w składzie:

Sergiusz Sokołow
Dorota Ruszkowska – Stopa
Jadwiga Kos
Maciej Sławny

po przesłuchaniu 62 wokalistów postanowiła nominować do prezentacji wojewódzkich Sceny Dziecięcej festiwalu następujących wykonawców:

Marta Mróz ze Strzeleckiego Ośrodka Kultury,
Ewa Starosta z Centrum Promocji Kultury w Drezdenku,
Julia Ciszowska ze Strzeleckiego Ośrodka Kultury;

wyróżnienia otrzymali:

Nicola Fałat z Centrum Promocji Kultury w Drezdenku,
Natalia Rzepecka ze Studia wokalno – instrumentalnego MUZMAX,
Lena Wasij z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Krajeńskich,
Monika Kucharska z Centrum Promocji Kultury w Drezdenku,
Maciej Maciaszek ze Studia wokalno – instrumentalnego MUZMAX,
Ewelina Grygiel z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ogardach,
Natalia Bejenka ze Strzeleckiego Ośrodka Kultury,
Daria Tymek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Drezdenku,
Aleksandra Dolata ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Drezdenku,
Wiktor Grzegory ze Studia wokalno – instrumentalnego MUZMAX,
Karolina Ambrożuk z Centrum Promocji Kultury w Drezdenku.

Powiat strzelecko – drezdenecki w Scenie Młodzieżowej Lubuskiego Festiwalu Piosenki reprezentować będą:

Joanna Zielińska z Publicznego Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich,
Marta Jarząbek z Bronowic,
Julia Kiona z Zespołu Szkół w Strzelcach Krajeńskich;

wyróżnienia otrzymali:

Julia Widła z Publicznego Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich,
Hanna Mąka z Centrum Promocji Kultury w Drezdenku,
Izabela Roszak z Centrum Promocji Kultury w Drezdenku,
Katarzyna Maciaszek ze Studia wokalno – instrumentalnego MUZMAX,
Katarzyna Synowiec z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku,
Aleksandra Falkowska ze Strzelec Krajeńskich,
Natalia Borysiuk ze Strzeleckiego Ośrodka Kultury,
Sara Łęgowska ze Strzeleckiego Ośrodka Kultury.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Komentarze

Komentarze